Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miről szól a Paranormal...

Miről szól a Paranormal Activity és a fűrész című horrorfilm?

Figyelt kérdés

2015. márc. 19. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
lényegében semmiről. felületes, szemét filmek.
2015. márc. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Chone válasza:

A lustaságnak már van egy határa.., de azért bemásolom, nehogy eltörjenek az ujjaid:


[link]

[link]


A többi részek ezeket a történeteket viszik tovább..

2015. márc. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De jó lenne ha egyesek kicsit kedvesebbek lennének de azért kössz!
2015. márc. 19. 17:00
 4/6 anonim ***** válasza:

@16:33


A fűrészről én is azt hittem, hogy egy ilyen gore gyilkolás fétises öncélű baromság. Aztán el kezdtem nézni, és annyira megfogott a cselekmény elgondolása hogy hét napon keresztül csak az eddig meg nem nézett részeket pótoltam...

2015. márc. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2015. márc. 19. 19:52
 6/6 anonim ***** válasza:

Oké, megpróbálok kedves lenni mert tudom hogy sok a paraszt itt :D


Szóval a Paranormal activity: Egy szellem jár a házban, és felszerelnek kamerákat, hogy lefilmezzék a dolgokat (mert a szellem nem látszik). És akkor történnek a szellemes dolgok, stb... nem egy nagy vasziszdasz. És az összes részben ugyan az van.


A fűrész sokkal összetettebb, sokan csak a brutalitást látják benne. Sokan azt is mondják, hogy a rossz embereket akarja megváltani (pl drogosok), de ez sem igaz, mert van hogy jó emberek is oda kerülnek a játékba, de ezt igazán csak akkor érted meg ha megnézed.

A játékok meg ilyen hát kínzóeszközök, ahol teljesíteni kell 1 feladatot, hogy szabad legyél és élj, vagy meghalsz vagy valakid meghal.


Igazából az élet is ilyen ha hiszed ha nem, valamit fel kell áldoznod hogy tovább élhesd amit épp élsz. Például az élsportolók közül mindenki szenvedett komoly sérülést, ami sokszor maradandó is. Fel kell áldozniuk az egészségüket a győzelemért. És ez az amikor választás elé állít az élet. De ebbe ne menjünk bele, ez már olyan dolog ami felett az emberek inkább szemet hunynak.


A lényeg, hogy a fűrész minden részében új cselekmények bontakoznak ki, új szereplők, fordulatok stb... Ezt igazából látni kell.


Megpróbáltam nagyvonalakban leírni, remélem segítettem (kicsit megkésve)

2015. jún. 17. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!