Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Megnéztem A nyolcadik utas a...

Megnéztem A nyolcadik utas a halált, és szerintem unalmas volt? Milyen másik, izgalmasabb Alien filmet tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

2015. márc. 19. 17:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlom, hogy az összeset nézd meg, bár valószínűleg mind unalmasnak fog tűnni neked, hiszen egy alapra készültek. Szerintem azért találtad unalmasnak, mert az ingerküszöböd magasabb. Vagyis ennél a filmnél durvábbakat szoktál nézni. (Ha érted mire gondolok.) Sajnos ez minden régi ilyen típusú filmnél így lesz nálad.
2015. márc. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Négy Alien-film készült el. Maradt 3. A 4gyenge, a 2 akciódúsabb.
2015. márc. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A nyolcadik utas a halál egy klasszikus film, olyan amire azt mondják, hogy "film amit muszáj megnézed az életed során" Ahhoz képest, hogy a film 1979-es, messze nem lehet rá azt mondani, hogy unalmas. Amikor 1979-ben mozikban bemutatták, mentő autók álltak a mozik előtt, mert sokan rosszul lettek. Nyilván ma már nem, mert ma annyira jó trükkök, és mindenféle effektek vannak, hogy szinte valósághű is lehet 1-1 film. De a maga idején keményen robbantott a film a világ felé..

Ha neked a nyolcadik utas a halál unalmas volt, akkor nem hiszem, hogy a második, harmadik vagy negyedik része is bejönne (bár a legjobb szerintem a második rész)

Ezen kívül ott van még Ridley Scott filmje a Prometheus.

2015. márc. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Milyen értelemben volt unalmas? Hiányoltad a mozgalmas akciót vagy a feszültségkeltés nem jött át? Ha az előbbi, akkor nézd meg a másodikat, az az első résszel ellentétben egy akciófilm, sokkal pörgősebb. Ha az utóbbi, akkor nem tudok mit mondani, mert az első két rész annyira alapfilm, hogy azóta rengeteg másik mű merített belőlük ihletet, tehát már nem hatnak az újdonság erejével.


A harmadik rész az első hangulatát próbálta visszaadni, több-kevesebb (inkább kevesebb) sikerrel. A negyedik pedig egy idétlen, önmagát nem komolyan vevő akciófilm. Nem túl unalmas, lehet rajta szórakozni, de amúgy szigorúan nézve hihetetlen szar.

2015. márc. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Van még a két Alien vs. Predator. Végül is azok akciódús filmek, bár a második esetében nem sokat látni, annyira sötét a kép. :)
2015. márc. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A második Alien vs Predator egy rakás hulladék. Jobb figyelmen kívül hagyni, mintha nem is létezne.
2015. márc. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem egyedül a 4. rész tetszett :D
2015. márc. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Unalmas,tényleg?Akkor én azt tudom neked javasolni,hogy menj a francba!
2020. dec. 24. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Már 9 évesen nekem is unalmas volt és a 2. tetszett, 15 év múlva ismertem el az első rész értékét.


35/F

ápr. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!