Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mondanátok több szerintetek...

Mondanátok több szerintetek jó 2010 feletti évben készült filmet?

Figyelt kérdés

2015. márc. 21. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Én csak romantikus és vígjáték kategóriában tudok mondani néhányat:


Don Jon

Fák jú Tanár úr

Kétéjszakás kaland

Menedék

Ahol a szivárvány véget ér

Vissza hozzád

Ha maradnék...

A szürke 50 árnyalata

2015. márc. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mostanában amik nagyon felkapottak azok a YA filmek:

The Host

Warm Bodies

Beautiful Creatures

Csontváros

Éhezők viadala széria

A beavatott

Az útvesztő

Vámpírakadémia

Az emlékek őre

Csillagainkban a hiba

Amiket még ajánlani tudok:

Abraham Lincol a vámpírvadász,Démonok között,Boszorkányvadászok,Én Frankenstein,Légio(bár ez 2010es),Női szervek,A diktátor,Az emlékmás,Viharsziget,Végtelen szerelem,In your eyes,Szerelem és becsület,Csak sexre kellesz,A csajok boszúja,Viharsziget,Non-stop,Elrabolva,Bosszúállók(és az összes Marvel film),Családi üzelmek,Ted,Barátság extrákkal,Lopott idő,Project X,Szupercella,Másnaposok 1-2-3,Őrült dilid szerelem,Életrevalók,Lucy,Z világháború

Most ennyi jutott eszembe de ha gondolod írj és még megpróbálok párat összeszedni kicsit rendszerezve is:)

2015. márc. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 p_petra97 ***** válasza:

Holtodiglan

a többit leîrták :)

2015. márc. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azta ezekből tudok válogatni bár amennyire filmmániás vagyok ezeknek a felét láttam,de a többibe belenézek. Köszönöm mindenkinek!:)
2015. márc. 21. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!