Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti emlékeztek még erre a...

Ti emlékeztek még erre a Pocahontas "feldolgozásra"? Esetleg ismeritek?

Figyelt kérdés

Még anno volt egy kazettánk (abban az időszakban anno), amin egy Pocahontas mese volt. Nem az eredeti, hanem egy feldolgozás, teljesen más rajzstílusban meg minden (de nem anime volt). És volt benne egy szám, amikor Pocahontas meg akarta menteni a férfit. Nagyon meg szeretném meghallgatni, esetleg megnézni a teljes mesét, de akárhogy keresem, mindenhogy az eredeti Pocahontast adja ki. Esetleg valaki nem tudna segíteni?


A dalból egy részlet, ami megmaradt: "Pocahontas bátran kiállt, s nem értették, miért..." Igaz, nem sok, de többre belőle nem emlékszem. Esetleg még az alatta futó képsorokra, amiben az egyik indián vezetésével támadtak.

Ha valaki tudna segíteni, azt nagyon megköszönném! :)



2015. márc. 21. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:
2015. márc. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Én szerintem tudom miről beszélsz, nem ez volt az??? [link]
2015. márc. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!