Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Barátok közt kérdéseimre mik...

Barátok közt kérdéseimre mik a válaszok?

Figyelt kérdés

Mi volt a 2003-as évadzáróban??

Ki lökte Miklóst a jég alá???

Miért került Fenyvessi börtönbe???

Ki volt Nyitrai Daniella??

Maja hogy tűnt el a sorozatból???


2015. márc. 21. 22:55
 1/3 anonim válasza:
Azóta már eltelt több év.
2015. ápr. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezek már k*va régi dolgok, de kb. 2005-2009-es időszakban rendszeresen néztem, szóval a Majára kb. emlékszek.


Vele valami olyasmi volt, hogy valahonnan előkerült, Mikinek feltűnt, hogy erősen nimfomán a csaj, így esélyt látott a megfarkalására, ezért felajánlotta neki, hogy egy szállodában megkúrhatná, ez meg is történt, majd természetesen ez kiderült Nóra számára (akkoriban jártak), így Maja egy időre eltűnt, de később visszatért, és elrabolta a Timikét, amit már nem tom minek csinált, gondolom valamivel zsarolni akarta Mikiéket (amúgy nem volt százas a csaj, ezt vicc nélkül írom), és ezt végülis meghiúsították, utána meg szerintem megfenyegethették, hogy ha még egyszer idetolja a képét akkor nagyon megjárja bla bla bla és azóta szerintem nincs is benn a sorozatban.

2015. máj. 26. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm a választ!! Ment a zöld pacsi! :)
2015. máj. 29. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!