Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikor fogják leadni vajon a...

Mikor fogják leadni vajon a csillagkapu univerzumot az AXN csatornán magyar szinkronban?

Figyelt kérdés
2010. febr. 16. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Huhh, nemtudom, én eddig bírtam ki, hogy ne nézzem meg, de nekem nem jött át. Az egész, hogy annyira beleerőltettek szociális problémákat, mintsem, hogy új dolgokat tudtunk volna meg az ősökről, vagy a galaxis népéről, vagy akár a Végzetről... De azt megtudjuk, hogy az a tiszt, aki pilóta, és nem jut eszembe a neve, végigcsinál minden jött-ment asszonyt, hogy terhes az egyetlen orvos a hajón, aki nem is igazi orvos, és hogy a katonai vezetőé a gyerek:D. Ezt a Zone Romanticon is megkaphatja az ember, nem kell hozzá a kapu.
2010. júl. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon gáz lett az új SGU.Vársz-vársz,hátha történik valami,de semmi.A Trainspottingból a Begby-t játszó színészen kívül,az összes karakter ellenszenves,üres.Leggázabb az a dagadt számítógépes srác,meg a rekedt puhány,álkeménykedő parancsnok.

Kb a 14 rész után feladtam ezt a sorozatot.

Talán jövőre leadják magyarul.

2010. aug. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Holnap.
2013. okt. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!