Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért szeretjük annyira a...

Betonfagyi kérdése:

Miért szeretjük annyira a horrort? Miért szeretünk ennyire félni?

Figyelt kérdés
Paranormal activity stb. másról se szól csak hogy besz*rj tőle, de miért jó ez? Nem mondom én is szeretem a horrort. De miért?

2015. márc. 23. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Én nem szeretem a horrort,nem azért mert félek,hanem azért mert rühellem(főleg az ilyen fűrészeket,meg a texasi láncfűrészes meséket).

Senki ne mondja majd,hogy megtörtént eset alapján készült a film,mert úgy sem fogom elhinni.A Texasi láncfűrészes mészárlás,a kezdet,azt hiszem az első részben is megemlítik,hogy megtörtént esetek alapján.Kamu,meg is mondom,hogy miért,mert egyetlen szemtanú sem bizonyíthatja hogy átélte azokat a dolgokat(mert egyszerűen nincs szemtanú,túlélő)ha jól emlékszem még a filmre.

A csaj lett volna az,aki bebizonyíthatta volna,de őt is megölte a Tomi csávó,így hát,ennyi volna a sztori :D

2015. márc. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Most lehet lesz pár emberke aki nem ért majd velem egyet,de javítsatok ki ha nincs igazam.És bocs az offolásért,csak egy vélemény volt a horrorról. :)
2015. márc. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom tényleg kamu-e, de a bizonyítottan igaz sorozatgyilkosok között, van durvább is, mint a texasi láncfűrészes.

Meg egyébként is sok sok filmre rá húzták már, hogy igaz történet alapján, aztán közbe meg nem, szóval nem új dolog ez.

2015. márc. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen,lehet hogy van olyan film is,ami tényleg megtörtént eseteken alapul,ez nem kizárt. :)
2015. márc. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Látom eddig meg se próbáltak a kérdésre válaszolni, de egyébként ezen én is szoktam gondolkodni. Szerintem ez nem egyszerű félelem mert általában valami kíváncsiság s vegyül bele, a fóbiáival azért szerintem senki se szeret szórakozni. Én imádom azt a feszültséget amit egy jól összerakott horrorfilmből árad, van amelyik tényleg szinte sokkolni tud, egyszer egy filmnek kb egy héten keresztül a hatása alatt voltam, persze este néztem egyedül tök hangosan :) na meg ott vannak a brutálisabb filmek, azokat egyrészt azért szeretem mert a nem horror filmekben általában az erőszakosnak szánt jelenetek nagyon bénák másrészt meg mert az ilyen filmek is nagyon izgalmasak tudnak lenni, bár igazából nem tudom jól megfogalmazni, hogy miért, a horrorokban egyszerűen van tét, míg a feszültség és drámakeltés más filmekben nálam nem igazán szokott működni.
2015. márc. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az egyik tanárom azt mondta, hogy szerinte azért néz annyi fiatal horrorfilmet manapság, mert így próbálnak pótolni valamit ami hiányzik az életükből. Például unalmasnak tartják mindennapjaikat, izgalomra vágynak de az nem következik be, így hát elkezdik nézni a horrorfilmeket. Persze azt nem tudom, hogy ebben az elgondolásban mennyi igazság van...
2015. márc. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!