Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ismer valaki olyan animét,...

Ismer valaki olyan animét, mangát vagy akármit, amiben yaoi testvérszerelem szerepel?

Figyelt kérdés
Már lassan az egés netet végigkutattam, és sehol egy olyan anime/manga/fic(na jó, az volt egy pár)/akármi amiben volt egyszerre yaoi és testvérszerelem is. Tudna valaki segíteni?

2015. márc. 23. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:

ismerek egyet, a yaoi kategóriába sorolják, még nem néztem végig, de testvérek vannak benne... hogy mennyire yaoi azt nem tudom

Night Head Genesis a címe

2015. márc. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
[link] Bejelentkezel (vagy regisztrálsz, ha kell) Ismertetők - Listák - Témák, ott kiválasztod a "vérfertőzés" kulcsszót, arra rákeresel. Bejönnek a találatok, bal oldalt "Ismertető kereső" , "Műfaj (+)" beállítod a yaoit, és kiadja őket :) Remélem, érthetően írtam le xD
2015. márc. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, nagyon sokat segítettetek!!! xD
2015. márc. 30. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!