Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ennek a sorozatnak a címe?...

Mi ennek a sorozatnak a címe? Pls help!

Figyelt kérdés
Láttam egy sorozatot régebben, ami arról szólt, hogy egy vámpírnak (meg az apjának) volt valami klubbja ahova azért jártak a nők, hogy a fiúk szép szavakat mondva nekik kényesztessék (nem tom nekem ennyi maradt meg belőle) és egy gimis lány véletlenül bekeveredik és lever valamit ezért ott le kell dolgoznia, de egy csomó furcsaság történik vele amivel a sráccal próbálnak rájönni mik azok (pl: volt valami láthatatlan ember, eltűnt a legjobb barátnője a lánynak, meg volt valami azzal a riporternővel is aki a srác kliense volt). Ja és ázsia sorozat, asszem japán.

2015. márc. 25. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem vagyok benne biztos, hogy ez az, nem sokat láttam belőle, de ez így most a Vampire Host-ra emlékeztet.
2015. márc. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Utána kerestem és az az :) köszönöm a segítséget
2015. márc. 28. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!