Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A szürke ötven árnyalata...

A szürke ötven árnyalata miről szól mi a lényege miért olyan hires megnéztem de nem értem?

Figyelt kérdés

2015. márc. 26. 21:45
 1/3 anonim válasza:
66%

szürke ötven árnyalata azert ilyen népszerű (foleg nok esetében ) mert titkos szexualis vágyaikat mas felszinre hozta. ez tapasztalat. amiota mind a 3 könyvet olvastan, a filmet lattam, en is gyakran kalandozok ilyen szexuális elmenyekrol.


ha a könyvet olvastad volna, kicsit nyitottabban lathatnal.

Christian ( es nem kriszcsön) egy hideg , rideg ember, aki sikeres stb.. es a hidegsege ellenere a nok a labai eleott hevernek.... Ana egy szelíd, gyenged nő , aki mar mar fel tole..


a filmbe Ana tul virgonc.. a könyvben visszahuzodik, nem mer kacerkodni...

stb stb stb stb :)


ha erdekel a dolog, inkabb olvasd el a konyveket :)

2015. márc. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindig van valami mánia, mint előtte a Twilight. (Azt most nem részletezném, hogy a Szürke trilógia eredetileg Twilight fanfiction volt)

Az unatkozó háziasszonyok, meg a 13 éves kiscsajok erre izgulnak. Van ilyen. Amúgy akármennyire is gáz, angolul a Christian-t "kriszcsönnek" ejtjük.

2015. márc. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Amikor olvastam a könyvet még nem annyira de belenéztem a filmbe és az első 3 perc után olyan Twilight dejavu fogott el .. Már értem miért. :D Egynek elmegy de inkább egy Anita Blake
2015. ápr. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!