Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Megnéztem az Interstellar...

Megnéztem az Interstellar (Csillagok között-et) és olyan furcsa érzéseket/érzelmeket váltott ki?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon tetszett a film talán az életem legjobb filmje.

Arra vagyok kíváncsi hogy ennek az érzésnek mi a neve biztos mindenki járt már úgy valamilyen filmel. Megnéztem és olyan furcsa érzés telíttett el engem. Egyszerűen nem lehet vagy legalábbis alig lehet leírni ezt. :-( Nem tudtam mit kezdeni magammal. Szomorú voltam egyben teli ideggel. Olyan Depihez hasonló érzés lehetett. Nem tudtam másra gondolni. És egyszerűen feldobódtam és teli érzelmekkel olyan adrenalin bomba szerű. kb. ennyit tudtam leírni róla. Már volt pár film az életembe ami ilyen érzelmeket váltott ki belőlem, de az nagyon ritka. És most kíváncsi lettem hogy ennek az érzésnek/érzelemnek van e neve. :)



2015. márc. 27. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ugy hivjak hogy katarzis.
2015. márc. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi :-)
2015. márc. 27. 21:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a zenéjétől van ilyen érzésem, akárhányszor csak meghallgatom
2015. ápr. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!