Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek, hogy van sorrendben...

Nektek, hogy van sorrendben tetszés szerint ezek az animék?

Figyelt kérdés
Dragon ball (Z GT sima, kai), One Piece, Naruto, Naruto Shippuuden, Yu Yu Hakusho, Bleach, Gintama, Fairy Tail, Hunter X Hunter
2015. márc. 28. 19:25
 1/8 A kérdező kommentje:
UI.:a tetszés szerintet úgy értem, hogy melyiket szeretitek a legjobban-tól a legkevésbé-ig
2015. márc. 28. 19:36
 2/8 anonim ***** válasza:

Dragon ball Z,Dragon ball,Dragon ball kai,Dragon ball GT,Naruto Shippuden,Naruto,Bleach,Fair Tail


Többi animét nem nagyon néztem,de neked még ajánlanám az attack on titánt átha bejön

2015. márc. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezekből nem láttam a Gintamát, a Yu Yu Hakusho-t most nézem, a Dragon Ball-nak pedig csak a mangáját olvastam. Ennek fényében a listám:

Hunter x Hunter

Bleach

Naruto

One Piece

Fairy Tail

Naruto Shippuuden

2015. márc. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Dragon Ball Z, Yu Yu Hakusho, Naruto, Bleach a többiből még nem láttam képsorokat....
2015. márc. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
YYH, OP, Naruto (Normal), Naruto Shipudden, Bleach,Dragon Ball Z, sima. De ez csak akkor áll, ha csak ezeket kell nézni amiket felsoroltál. (Többi számomra sehol sincs.)
2015. márc. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gintama, One Piece, Bleach, Fairy Tail, NAruto, Dragonball, Z(=kai), GT, Naruto shippuuden, másikokat meg nem láttam
2015. márc. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

One Piece, Bleach, Naruto, Naruto Shippuuden, Fairy Tail,

ezek az elsők (bocsi nem tudok dönteni) a többit nem láttam/ nem birom

2015. márc. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Naruto,Naruto Shippuuden,Bleach,Yuyu hakuso,Dragon ball,Fair Tail,Gintama,Hunterxhunter,one piece
2015. máj. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!