Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok olyan filmeket...

Tudnátok olyan filmeket ajánlani amik régi időket filmesítenek meg (nem baj ha nemrég forgatták, a lényeg hogy régi időkben játszódik) és iskolában játszódik? Ha lehet bentlakásos iskola

Figyelt kérdés

De úgy értem az egész sztori ott játszótik nem pedig a film elején 5 percig vagy a film során 5 másodpercig.

De nem baj ha nem bentlakásos, csak sima suli

Köszönöm előre is!



2015. márc. 28. 19:41
 1/8 anonim válasza:

Ez egy igazán jó film :D remélem tetszeni fog :D


[link]

2015. márc. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mona Lisa mosolya

Rémkirály

Merülések

Abigél

Holt költők társasága

Kóristák

Klassz (Én és a te anyád)

2015. márc. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mennyire régi idők? Mert ma már a 60-as évek is régnek számít, szóval lehetőleg specifikáld a korszakot!

Meg gondolom az olyan klasszikusokat mint a Szabó Magda könyvéből készült Abigél adaptáció vagy a az amerikai Holt költők társaságát ismered.

Igazából nincs olyan rengeteg, ami meg van ahhoz szinte lehetetlen hozzáférni, vagy nem tudom mennyire vagy mindenevő, például az egyik legismertebb ausztrál misztikus/természetfeletti film a "Picknick at Hanging rock egy bentlakásos lányiskola diákjainak SPOILER eltűnése köré épül fel.

2015. márc. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Saint Ange

[link]


Ördögsziget

[link]


The Awakening

[link]

2015. márc. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
St. Trinians
2015. ápr. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Megnéztem rögtön a filmeket (kivéve az utolsót, de azt is megfogom) és csináltam egy sorrendet;

1. Merülések - bár kicsit összecsapottnak éreztem a sztorit, a színészek miatt ez nem zavart. Nagyon tetszett!

2. Kóristák - Imádtam!!!!!!

3. Holt költők társasága - nagyon jó a sztori, a vége viszont kemény.

4. The awakening - Maga a sztori nagyon jó, de a végén nem értettem, hogy a csaj meghal e vagy nem.

5. Saint Ange - Ez nem annyira tetszett - egyrészt borzasztóan rámisztő, másrészt se füle se farka...

6. Mona Lisa mosolya - bár jó film, de igazából nem az, amit kerestem, itt nem a kollégiumi élet a téma. Ezért nem néztem meg a Klasszot sem (amit amúgy nem értek, hogy a "Class"-t miért fordítják "Klassz"-nak).


az Ördögszigetet meg akartam még nézni de akkor vcolt ez az általános napokig tartó UPC gond és amikor leszedte, nem tudtam már megnézni, de meg fogom.


Az Abigélt láttam, 14 évesen heti egyszer megnéztem, imádtam, most nemrég újranéztem, még mindig szuper.

2015. ápr. 18. 21:04
 7/8 A kérdező kommentje:
Amúgy nem volt a kommentek között de megnéztem a Császárok klubbját is; nagyon tetszett, csak ajánlani tudom, bár nincs benne az a fordulat a végén, amit mindenki vár, nekem pont ez tetszett benne
2015. ápr. 18. 21:05
 8/8 anonim válasza:
Jane Eyre nagyon jó film KIHAGYHATATLAN !
2015. máj. 6. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!