Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik az a film amiben?...

Melyik az a film amiben? (több lent)

Figyelt kérdés
amiben egy leszbikus csaj elmegy egy buliba, és ott egy idegen férfival összefekszik, aztán később kiderül, hogy megfertőződött a csaj, mert vért pisil, rohad a körme, sebes lesz a szája, fehér lesz a szeme... és teljesen átváltozik. és az egész film arról szól, hogy kideríti, hogy mi történt vele.

#film #köröm #férfi #idegen #lány #csaj #leszbikus #buli #összefekszik #megfertőződik
2015. márc. 29. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A filmről nem hallottam (bár nem tűnik rossznak), de a google a film lesbian girl infection keresésre a Contracted filmet adta ki azonnal. Ahogy beleolvastam a leírásába szerintem ez lesz az.
2015. márc. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Érdekesnek tűnik szerintem is. Utánajártam kicsit én is, szintén a Contracted c. filmre jutottam. :)
2015. márc. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!