Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Üdv arról akarom a véleményete...

KockaC1999 kérdése:

Üdv arról akarom a véleményeteket megkérdezni hogy a holnap határa számotokra is befejezetlen? Mert én láttam a filmet és elég fura hogy a végén csak beleröhög a csávó a. Csaj arcába

Figyelt kérdés

#A holnap határa #bele röhög
2015. márc. 29. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Legalább írd oda legközelebb, hogy SPOILER, és akkor aki még meg akarja nézni, legalább nem fogja előre tudni, hogy mi lesz a vége.
2015. márc. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mi az a spoiler am véleményt kérdeztem nem kritikát
2015. márc. 29. 21:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Jaj de nagy az arcod, én értem, hogy véleményt kértél. Ez az én véleményem, igaz nem a filmről, hanem a kérdésről. Szerintem fontos, hogy tekintettel legyünk egymásra, ha nézel valami sorozatot, vagy filmet, biztosan téged is bosszantana, ha valaki elárulná, mi lesz a vége. Amivel akár még a poént is lelövi.


Spoiler: A spoiler irodalmi művekre, filmekre, videojátékokra stb. vonatkozó információ: leggyakrabban a végkifejlet elárulását jelenti


Legközelebb, ha kiírsz egy hasonló kérdést, írd oda, hogy spoiler, és aki éppen mondjuk holnap tervezte megnézni a Holnap határát, nem olvassa tovább a kérdést, és nem lövi le maga előtt a poént.


Ennyit szerettem volna csupán, csak hogy figyeljünk egymásra.

2015. márc. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
jo bocsi igazad van csak bosszant hogy nem kaptam választ a kérdésemre te is ideges lennél szerintem hogyha egy jó filmet nézel és ilyen a vége és ki tennél egy ilyen kérdést és azt válaszolnák amit te.
2015. márc. 30. 10:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem tetszett ez a vég, rám hagyták a történet befejezését...


Gondolom te valami olyasmire számítottál, hogy majd elmagyaráz neki mindent újra, és örökké együtt boldogságban... az picit uncsi lett volna

2015. ápr. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!