Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Segíítsetek, milyen sorozatot...

Segíítsetek, milyen sorozatot kezdjek el nézni? Másfél hét szünetem van és kéne valami, de nem nagyon tudok dönteni.

Figyelt kérdés

Narancsvidék, gossip girl (már láttam szerintem 3 évadot), modern család vagy 90210? Vaagy esetleg két pasi meg egy kicsi.

Ha tudtok még ehhez hasonló vicces vagy szerelmes sorozatokat írjatok nyugodtan.

Walking dead, himym, pll, vámpír naplók, teen wolf-ot már nézem/néztem:)



2015. márc. 30. 18:06
 1/7 A kérdező kommentje:
american horror storyt-t is!:D Mert azt tuti írnátok :D
2015. márc. 30. 18:08
 2/7 anonim ***** válasza:

A Pretty Little Liars elég jó, a hangulatát a vámpírnaplókhoz tudnám hasonlítani. Van benne drámázás, kavarás ugyanúgy, csak ebben a vámpíros téma helyett, egy titokzatos gyilkos fenyegeti a főszereplőket.


A Dexterrel sem tudsz mellélőni. (Bár ebben nincs romantika meg vígjáték.) Végig nagyon izgalmas minden évad.

2015. márc. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
+ még a Beaver Falls is jó. Happy, napsütés, csajok, romantika, bulizás egy nyári táborban. Fiatalos hangulatú, vicces, végig leköt.
2015. márc. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

a pretty little is ottvan azok között amiket már láttam :)

köszi:)

2015. márc. 31. 08:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Breaking bad,Dexter, Game of Thrones
2015. márc. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
51%
Alkonyat, Az elet csajos oldala, A farm ahol elunk! :) Remelem tetszeni fog valamelyik!
2015. márc. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

a dextert elkezdtem de leég betegnek tűnt szoval kikapcsoltam:"D

már megtaláltam a megfelelőt köszönöm:D

2015. ápr. 2. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!