Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ismertek szociális szabadságró...

Ismertek szociális szabadságról szóló filmeket?

Figyelt kérdés
Úgy érzem szociális fóbiám van jól esne néhány olyan minta amit érdemes követni. Meg ami meg változtatja a gátlásos felfogásomat.
2015. márc. 31. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Műveletlen vagyok, viszont jó sok filmet láttam...esetleg kifejtenéd bővebben, mit értesz szociális szabadság alatt?
2015. ápr. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Amikor az ember erős belsőjátékal kezel társas szitukat nem gátlásos él a világában nem hagya hogy ki zökentsék laza marad kínos helyzeteket frappánsan kezel.
2015. ápr. 9. 16:36
 3/8 A kérdező kommentje:
Meg tudod van célja és nagyon határozott semmi nem tudja el tántorítani kicsit örült de nagy arc.
2015. ápr. 9. 16:40
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem az a tipus aki csakúgy meri szakértőnek mutatni magát ha 5000oldalt elolvasott és ténleg az lett érzésből meg a helyzetből fakadóan impromizál csinál hülyeségeket de sikeres halad előre stílusan össze jönnek neki a dolgok nem hagya magát befolyásolni (ehez ez kel az kel ezt igy nem lehet blablabla). Könyen talál alternatív megoldásokat.
2015. ápr. 9. 16:47
 5/8 A kérdező kommentje:
Hisz magában fityet hány a társadalmi elvárásokra.
2015. ápr. 9. 16:49
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem vagyok biztos benne, hogy ilyesmire gondolsz, de a Harvey című film főhőse értékrendjében és tetteiben is meglehetősen távol áll a szürke társadalom értékrendjétől.


[link]

2015. ápr. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem találom magyarba online
2015. ápr. 9. 21:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Az nem baj, magyar feliratot gyorsan lehet találni hozzá.
2015. ápr. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!