Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Láttam a filmet moziban, de...

Láttam a filmet moziban, de most online újranéztem és nem volt meg benne az összes jelenet pontosan úgy. Miért? (Még megy a moziban, talán azért? Bár a többi filmnél nem volt így. )

Figyelt kérdés
A szürke ötven árnyalatáról van szó. Láttam még februárban a moziban, és most újranéztem tegnap este. A kérdésem az és ne gondoljatok légyszi perverznek, de a szexjelenetek nem voltak benne úgy, ahogyan a filmben. csak az elejét mutatták, utána pedig már csak azt h fekszenek az ágyban, vagy h vége az adott szexjelenetnek stb. Nem vagyok perverz tényleg, de annyira zavaró volt, mert a legjobb számok a szexjelenetek alatt voltak és egyszer csak abbamaradt a szám meg a jelenet is és csak a "végpóz" volt meg. Egy online filmnézős oldalon átnéztem szinte minden linket átnéztem, de mindegyikből ki van vágva a szex. A kérdésem miért?? Vagy inkább várjak, amíg kijön normális dvd minőségben és akkor töltsem le, és akkor már normálisan benne lesz minden? Köszönöm, ha segítetek és ha végigolvassátok ezt a nem túl rövid szöveget. :)
2015. ápr. 3. 18:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem láttam a filmet...őszintén szólva nem is akarom. Viszont van pár olyan film amiben kivágnak jeleneteket. Gondolom a tartalma miatt rövidítették le
2015. ápr. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!