Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Előbb a HOBBITOT vagy A...

Előbb a HOBBITOT vagy A gyürük urát kell megnézni?

Figyelt kérdés
az lenne a kérdésem hogy előbb a gyürük urát vagy a hobbitot kell megnézni ? sorrend hogy helyes?

#hobbit #A Gyűrűk Ura #LOTR. LORD OF THE RINGS
2015. ápr. 5. 11:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A Hobbit a Gyűrűk ura előzménye, de tulajdonképpen mindegy, hogy melyiket nézed meg először, nem spoileres.
2015. ápr. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
akkor végül is mindegy hogy mivel kezdem? de úgy logikusan meikkel jobb kezdeni ?
2015. ápr. 5. 11:57
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Javaslom, hogy inkább a Gyűrűk Ura trilógiával kezdj, és csak utána tekintsd meg a Hobbitot, ugyanis utóbbi minősége jóval alulmarad a GYU-val szemben több szempontból is.
2015. ápr. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
41%
A Gyűrűk Urával kezdd, mert az egy tökéletes 10/10 pontos film, a Hobbit viszont egy unalmas sz*r, ha azzal kezdenéd, lehet, hogy elvenné a kedved :D
2015. ápr. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
rendben úgy lesz de a tröténetnek nincs köze egymáshoz? nem fog össze zavarni ?
2015. ápr. 5. 12:02
 6/10 anonim ***** válasza:
49%

Nézd meg a Gyűrűk Urát.


Hobbitot vagy olvasd el, vagy hagyd a pcsába. A film egy fillerjelenetekkel telenyomott unalomhegy. Szemét. Helyedben messze elkerülném.


A hobbit jópár évvvel a Gyűrűk Ura előtt játszódik és habár vannak közös szereplők, nem fogsz összezavarodni, amit tudnod kell, azt elmondják.

2015. ápr. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen mindegy hogy melyiket nézed előbb, de én inkább a Gyűrűk urát javaslom először mert jobb a Hobbitnál! Nyugi én is ilyen sorrendben néztem szóval nem fogsz összezavarodni! Egyébként szerintem azért a GYU után a Hobbitot is megnézheted, ha bejön neked Középfölde! :)
2015. ápr. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A két filmsorozat sztorijában csak apró kapcsolatok vannak meg egy maréknyi visszatérő szereplő, de amúgy külön történeteket mondanak el. Plusz A Gyűrűk Urában eleve el van magyarázva minden, ami a Hobbitból kötődik a történetéhez.
2015. ápr. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%
Ne vegye el a kedved azért a sok fikázó kommentje a Hobbitról.Messze nem olyan rossz filmtrilógia,mint egyesek mondják.Nekem kifejezetten tetszettek a filmek,de mindenkinek nyilván más a véleménye róla,így attól,hogy mások unalmasnak találták,neked még tetszhet.
2015. ápr. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Krompák Krisztián válasza:
Tauriel miért nincs benn a Gyűrűk urába?
2016. jún. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!