Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy vannak sorba a Final...

Hogy vannak sorba a Final Fantasy részek?

Figyelt kérdés

Főként a Final Fantasy VII filmek sorrendjére lennék kíváncsi. Szükséges hogy lássam a sima Final Fantasy-t is?

A sorrendet meg kérlek címenként, mert most egy csomót találtam (Advent Children, Last Order és még egyet, de gondolom van több is) de nem tudom honnét kéne kezdenem, és hogy milyen sorrendben, hogy értsem a történéseket.

Előre is köszönöm :D



2015. ápr. 6. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Az FF játékoknak nincs sorrendje leszámítva egy párat ami utána következik pl XIII, Lighting returns stb...


7-esnél pedig:

Before Crisis

Crisis Core

Final Fantasy VII

Dirge of cerberus


Én egyedül a Crisis core és FF VII vittem végig, before crisis mobil játék (gondolom java + japánul van) Cerberus meg ps2 és Vincentről szólt engem inkább sephiroth/zack/cloud/angeal/genesis story érdekelt

2015. ápr. 7. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, de engem a FILMEK sorrendje érdekelne! :D
2015. máj. 9. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!