Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » VÁRATLAN UTAZÁS FANOK, FIGYELE...

BTmin kérdése:

VÁRATLAN UTAZÁS FANOK, FIGYELEM! Nagy szükségem lenne egy kis segítségre a Váratlan Utazás sorozattal kapcsolatban! Mi a folytatás?

Figyelt kérdés

Az lenne a lényeg, hogy most fejeztem be a sorozat utolsó epizódját, az extra karácsonyi filmet is megnéztem már. Szeretném azonban tudni, hogy mi történt a karakterekkel pontosan a sorozat vége (So Sweat To My Heart, S07E13), és a karácsonyi kiadás (Happy Christmas, Aunt Hetty) között, valamint utána.

Érdekelne pontosan Felix és Izzy kapcsolatának kimenetele. Sok fanfictiont olvastam, és valamennyi azt írta, hogy Izzy eljegyezte magát egy másik fiatalemberrel, míg Felix odavolt a háborúban, holott Felix mindezt Izzy miatt tette (is).

És mi történt utána?

Van valami hivatalos magyarázat, vagy inkább ha nem tetszik, amit olvastam a fanfictionokban, írjak magam is egyet?

Válaszaitokat elôre is köszönöm!



2015. ápr. 8. 07:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!