Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek ez a film ki jön...

Szerintetek ez a film ki jön magyarban is?

Figyelt kérdés

Ma néztem meg (Franciaországban) egy nagyon jó filmet. A címe: Pourqou j'ai pas mange mon pére

azaz: miért nem ettem meg az apám

Rá kerestem igy erre a forditásra de sehol nem találtam magyarul. Valaki nem tudja vagy nem ismer valami hasonló c. mostanában kijövő filmet?

Vagy szerintetek ha ez a film eredetileg is francia magyarul nem is fogják már kihozni?



2015. ápr. 8. 20:19
 1/4 anonim válasza:
szerintem igen
2015. ápr. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztos nem jelenik meg nálunk, mivel pocsék.
2015. ápr. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nem egy olyasvalami, amit direkt e köré a főszereplőt játszó francia fazon köré készítettek, és amit csak a franciák értenének meg?
2015. ápr. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Magának a filmnek van köze az íróhoz. De én elve nem ismerem az írót, barátaim rángattak el rá, de igy is megértettem. Semmi köze nem volt bármi olyasmihoz amit csak franciák értenének meg...
2015. ápr. 16. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!