Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A 'Kis Vuk' című animációs...

A 'Kis Vuk' című animációs filmet ugye csak paródiának szánták?

Figyelt kérdés
Elkezdtem nézni, de 5 perc 34 másodpercnél tovább nem bírtam... Nyugtasson meg valaki, hogy ezt nem gondolták komolyan!

2015. ápr. 8. 22:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Miért lenne paródia? Nagyon aranyos mese.. nincs vele semmi baj.
2015. ápr. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nem megsérteni akarlak, távol álljon tőlem, de olvastad te Fekete Istvánnak bármelyik könyvét?

Bár lehet, hogy igazad van, és csak nekem túl magasak az elvárásaim... De őszintén, azok után, ahogy annak idején beharangozták, én jobbra számítottam...

2015. ápr. 8. 23:38
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

első vagyok.

Igen olvastam szinte minden könyvét. Talán többet is mint te. Lehet neked nem jön be, de elhiheted, hogy a 80-90 években nagy sikere volt, és gyerekek imádták. Igaz ma a gyerekek a nyalóvilágon meg hasonló ökörségeken csücsülnek a tévé előtt. A vuk egy aranyos kis mesefilm.

2015. ápr. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát, ha viccnek is szánták volna, az ilyesfajta humorra senki sem vevő.
2015. ápr. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
JAAAJ! Félreértés, de nagyon! Én nem a Darvai-féle rajzfilmre gondoltam, az tényleg nagyon jó, hanem arra az elég fura animációsfilmre, ami 2007-ben jött ki.
2015. ápr. 9. 00:51
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező! Én elsőre is értettem, annyit bírtam megnezni belőle, amennyit te. Attól félek, hogy nem parodianak szánták. Azt olvastam annak idején, hogy ez afféle modernizációja a régi rajzfilmnek. Nos a régi rajzfilm a párom szerint pl konkrétan a legjobb magyar rajzfilm, szerintem is tökéletes, és imadnivalo. Nem beszélve arról, hogy gyönyörűen van megrajzolva. Hogy mi a feneert kellett ebből egy gnóm kisrokat csinálni, ami elettelenebb, mint a harmic évvel ezelőtti, beletenni Gangsta Zolit, satobbi, olyan címszóval, hogy a mai gyerekek ezt szeretik, én fél nem fogom, pláne úgy, hogy a mai gyerekek azt nézik, azt eszik, szeretik, stb. amit Mi, mai felnőttek eléjük teszünk. Kész izlesficam az a film.
2015. ápr. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem paródiának szánták. Nekem három szó jut eszembe ennek a mocsoknak a kapcsán.


-Sikkasztás

-Kulturális bűnözés

-Dilettancia

2015. ápr. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Jajj... :((
2015. ápr. 9. 14:16
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, ihletet kapván az amcsi számítógépes animációs filmek sikeréből úgy döntöttek, hogy ilyet mi is tudunk, aztán az extra eladhatóság reményében egy már eleve népszerű művet vettek hozzá alapul.


A bibi az volt, hogy azon túl, hogy a film magában is szar lett, még sikerült is vele felbőszíteniük az alapmű kedvelőit, így tehát kétszeres gyűlölet-hullám érte a készítőket. Talán jobban jártak volna, ha nem egy már meglévő filmet próbálnak folytatni, hanem saját kútfőből dolgoznak. Viszont sajnos a film még ettől eltekintve is olyan szinten szar, hogy túlmutat az "olyan rossz, hogy már jó" kategórián, szinte semmiféle megközelítéssel nem élvezhető. Szóval... végül is sehogy nem jártak vele jól.

2015. ápr. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Pontosan, ahogy az előző válaszoló írja.

Én végignéztem, mert kíváncsi voltam rá, hogy tényleg ennyire rossz ez a film, ahogy sokan kritizálták. És, sajnos igazuk volt. Borzasztó gyenge alkotás, mind forgatókönyv, mind animáció szempontjából. A utóbbi kb. olyan szinten van, mint számítógépes játékok, a 90-es évek elejéről, pedig a film 2007-ben készült. Szegény Dargay Attila, ha élne, ettől sírva fakadna, ebben biztos vagyok. Kár volt ebbe ennyi pénzt beleölni.

2015. ápr. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!