Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehet ennek filmnek a címe?

Mi lehet ennek filmnek a címe?

Figyelt kérdés
Hát lehet kicsit hülyének fogtok nézni de semmi nem jut róla eszembe csak annyi hogy volt benne egy cuki fehér kiskutya de nem a kutya volt a főszereplő. Ez egy romantikus vígjáték szerintem 2008-2010es kb. Úgy emlékszem az elején behívják a férfit talán a munkahelyén a főnöke valami rossz hírt mond neki el kell valahová utaznia, összejön egy csajjal és talán a csaj szüleinél játszódik a film és a végén össze is házasodnak. Sajnos a kutyán kívül semmit nem jegyeztem meg belőle de gondoltam hátha valakinek beugrik, és tud nekem segíteni. Szóval légy szíves ha van valakinek ötlete írja le az összes lehetőséget amit csak tud. Köszönöm! :)

2015. ápr. 11. 10:56
 1/2 anonim válasza:
Marley meg en esetleg?Sok filmben van feher kiskutya... :)
2015. ápr. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi már meg van addig kerestem :D A nász ajánlat a címe :D
2015. ápr. 15. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!