Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Ravenswood sorozatot elkezdh...

A Ravenswood sorozatot elkezdhetem a ha?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Azt szeretném megkérdezni, hogy van ez a Ravenswood nevű sorozat, ami ugye a PLL testvérsorozata. Eljutottam a PLL-ben addig, hogy Caleb ottmarad Ravenswoodba Mirandával. A kövi kérdésem az, hogy ha még nem jutottam a PLL végéhez, akkor is elkezdhetem e a sorit, mert félek, hogy valamit megtudok, és így már nem lesz meglepetés a PLL-be. Előre is köszi :) (amúgy 5.évad 1. részénél járok)
2015. ápr. 11. 15:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Amikor a PLL-ben Caleb Mirandával marad, akkor kezdték el vetíteni ugyebár a Ravenswoodot. Párhuzamosan nézd a kettőt, egy részt az egyikből, egyet a másikból. Spin off sorozat (volt), de nem sok köze van a PLL-hez. Én sokkal jobban szerettem, mint a PLL-t. Kár, hogy elkaszálták 10 rész után.
2015. ápr. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!