Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vannak itt film rajongók? Két...

Vannak itt film rajongók? Két film címe érdekelne, de igen kevés részletet tudok sajnos.

Figyelt kérdés
Az 1. (nővérem ugy emlékszik ifjúsági film volt) 4. eves voltam igy par kép kocka maradt meg. Két gyerek vmi mocsaras szénaboglyák elől menekült mozogtak es vmi pasi tartotta őket vmi alagútban. (sajna csak Ennyi rémlik) a 2. Szinten testvérpár lany es kis öccse. A szüleik meghalnak. Azthiszem le lövik őket. El kezdik keresni a gyilkost. A nővérre gyanakodnak. A halál óta a fiú nem beszel. A film végére kiderül hogy a kisfiú lőtte le őket.
2015. ápr. 12. 01:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Az első egy ausztrál sorozat volt a címe: A hegy gyomrában.

A másodikat sajnos nem tudom.

2015. ápr. 12. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) mar meg is neztem,le is töltöttem :)
2015. máj. 2. 18:09
 3/4 anonim válasza:
Nem tudom, érdekel-e még a válasz, de a második a leírásod alapján nagyon hasonlít egy Döglött akták epizódra (4. évad 5. rész). Bár ennek a végén kiderül, hogy mégsem a kis srác volt a "gyilkos". [link]
2015. júl. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jezusom!!! Az elso filmen en is sokaig gondolkodtam, aztan lemondtam rola, nekem annyi maradt meg ezen kivul, hogy voltak valami kovek kek es piros szinu es azok voltak a gyerekek kezeben, es vilagitottak vagy mi. Valaszolo, hogyan emlekszel ilyenekre????? Es amugy, ha allandoan ezt neztuk, akkor meg mi hogy nem emlekszunk, ennyire kicsik voltunk? De fura. Nem vagy semmi
2017. márc. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!