Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak engem zavar, hogy kiszivá...

Csak engem zavar, hogy kiszivárgott kb. a Trónok Harca 5. évadának a fele?

Figyelt kérdés
Na jó, az első részt én is megnéztem, de a többit nem fogom. Egyébként nekem nem tetszett, főleg a könyvek után. :S
2015. ápr. 12. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Engem nem zavar, mivel nem néztem meg. Majd megnézem amikor kész lesz a teljes évad.
2015. ápr. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mégis mi zavar benne? rajtad áll hogy megnézed-e vagy nem.
2015. ápr. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavar. Nem onnan kell megközelíteni, hogy ha most ledarálom, akkor sokat kell várni a következő részre. Ez az a dolog, amit lopásnak hívnak. Csak remélni tudom, hogy ha lesz retorzió, akkor annak módja a köznapi nézőket nem fogja érinteni.
2015. ápr. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
utolsó: miért, egyébként az hbo-n nézed a részeket?
2015. ápr. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem az HBO-n nézem a részeket, ez tény. De egészen más, mikor a premier után felkerül egy-egy epizód a letöltő oldalakra, vagy ha a premier előtt, pláne egyszerre egy havi adag. Amúgy meg minden évadot megveszek DVD-n, úgyhogy nem érzem magamat kalóznak.
2015. ápr. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen. egyrészt én örülök neki, mert én így is úgyis online nézem eredeti hanggal, másrészt sajnálom mert ez pénzkiesés a gyártónak és a forgalmazónak is és ha kiment volna az egész évad akkor mi lett volna? megzuhan a nézettség és esetleg nem lenne több évad. ha meg ez az utolsó évad akkor meg teljesen hidegen hagy már le van gyártva és nem féltem a HBO-t a csődtől.
2015. ápr. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6os: az ötödik évad premierjének nézettsége a kiszivárogtatás ellenére a sorozat történetének legmagasabb nézettségét hozta.


és konkrétan nem pénzkiesés, főleg nem a forgalmazónak, mert az hbo kábelcsatorna, ami az előfizetésekből él, ellentétben a network csatornákkal.


szóval a sorozat maga tuti nem látja kárát ennek a kiszivárogtatásnak (sőt, MÉG többet beszélne róla mindenhol), viszont szerintem szimplán bunkóság ilyet meglépni az újságírók oldaláról akik direkt hamarabb megkapták a részeket.

2015. ápr. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!