Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy van ez a Narutóban?

Hogy van ez a Narutóban?

Figyelt kérdés

Ugye Nagatonak van egy kis "serege" a 6 út fájdalma: [link]

de akkor,hogy van az hogy van még egy másik is?


[link]

balról a második nem ugyanaz,mint az a kiscsaj aki most a fillerekben volt.


2015. ápr. 13. 01:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

A fillerek semmi közük sincs az eredeti sztorihoz.


Arra gondolsz,h volt 6 Pein, majd lett még egy? Gondolom az egyik test tropára ment és lecserélte vagy akkor még másikat használt. Jiraiya is a halála előtt az egyik legyőzött Peint (amelyiknek idézései voltak) elküldte Konohába a békával, majd Nagato keresett egy új testet, amivel pótolta azt.

2015. ápr. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Oké,szóval ez még megválaszolatlan.Gondolom akkor a filler részekben kiderül majd,hogy hogy lett belőle Pain tag.Gondolom saját maga döntött így mivel,mondta hogy megakarja változtatni Amegakuret.
2015. ápr. 13. 23:10
 3/23 anonim ***** válasza:

A fillereket felejtsd el. Semmi értelmük, csak időhúzás maitt rakják bele, amik fillerek azokra úgy tekints mintha meg se történtek volna.

Önszántából meg nem lesz senki Pein, mivel mindegyik Pein (Nagato kivételével) holttest. Nagato begyűjtött 6 hullát és ők lettek a 6 Pein, Nagato meg a 7.

2015. ápr. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Értem és tudom,de amúgy van értelme pár fillernek.A mostani szerintem elég jó és így legalább megtudhatjuk,hogy lesznek chuuninok.
2015. ápr. 14. 15:06
 5/23 anonim ***** válasza:

Úgy lesznek Chuninok,hogy lerakják a Chunin vizsgát (KABUMM)


Figyelj, megnézheted a fillereket,élvezheted őket. Én is szerettem a Kakashi múltjáról szólókat. MOndjuk már ott is túlzásba estek a fingtestű csajjal.


De ezeket ne írd hozzá a Naruto történetéhez,ami nem jelent meg a mangában,az NEM TÖRTÉNT MEG.


Hála istennek, Mindjárt indul Naruto gyerekének a sztorija,és ahogy Kishit ismerjük ez sem nyár végéig fog tartani,szóval nyugi. :)

2015. ápr. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Mindenkinek más tetszik,nem értem miért szólsz bele,hogy nekem a fillerek is tetszenek.
2015. ápr. 16. 22:22
 7/23 anonim ***** válasza:

Senki nem szólt be,mert a fillereket szereted. Csak nyomatékosítani akartam benned,hogy a fillerek nem csak az alap storytól,hanem egymástól is függetlenek.


Nincs kihatásuk a történet menetére. Az elhangzott "információ" nem jelent semmit. Ebből világosan következik,hogy bármely fillerrel kapcsolatos kérdés értelmetlen,mert semmi ráció nincs a "történetükben". Sokszor befejezetlenek vagy gagyi a kivitelezés. Tehát akármi is történik egy fillerben,az ott is marad :)

2015. ápr. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Értem én és ezt tudtam is. :D Amúgy meg van értelme pár fillernek mert mondjuk a múltra visszamennek és bemutatják milyen volt és valaki ezt érdekel.Pl. a mostani chuunin vizsga is ilyen.
2015. ápr. 16. 23:51
 9/23 anonim ***** válasza:

Figyelj,ennek semmi értelme..


A filler,az egy fikció..Ha most Kishi kitalálja,hogy az új mangájában lesznek utalások a régi Chunin vizsgára,ami nem volt benne a Narutoban,akkor a fillerek nem fognak számítani, csak az,ami benne van a mangában,érted?


Ha egy múltban játszódó fillerben valaki megsérül,a sérülés nem lesz ott a rendes Main storyban,érted?



Tehát a fillerek nem érnek többet egy Fanfiction oldalon olvasott kisregényél (PONT)


Ettől függetlenül élvezheted,hogy még egy kis időt eltölthetsz kedvenc karaktereid társaságában,csak értsd meg,hogy ez nem számít,ez nem bizonyít semmit...Have Fun!

2015. máj. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Tudom,de akkor is vannak olyan fillerek,amelyek valósak és megtörténtek.Ezek visszaemlékezések és szerintem érdekesek.
2015. máj. 6. 19:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!