Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Narutoban Neji képességei?

Narutoban Neji képességei?

Figyelt kérdés
Melyik Neji legerősebb képessége,jutsuja?Ő tud használni ninjutsut ugye és ha igen milyet?Volt egyaltalán olyan rész ahol használt?
2015. ápr. 14. 16:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a Hakke Kuushou az egyik legerősebb. Elméletileg képes lenne ninjutsura is, nem úgy mint, Lee, de szerintem nem használt soha. Mindig a Byakugant és a Jūkent használja. A Hyūga klán tagjai inkább a taijutsura specializálódtak és a chakra egy pontba való koncentrálására. Nem használnak sem ninjutsut, sem genjutsut. Ezért állították így össze a Gai csapatot, ahol két taijutsu használó van, és egy, aki távolról fedezi őket. Vagy néha besegít közelharcban.
2015. ápr. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A legerősebb a Hakke Hasangeki,mivel ez a továbbfejlesztett változata a hakke kushounak.Elég erősnek néz ki,ha már a clonját kifektette rendesen. :D Am a jouken az a harcstílus,vagy mi az?Elméletileg tud használni ninjutsut,mert az alakváltósat tudja,de mást nem nagyon mutattak.
2015. ápr. 15. 15:17
 3/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ha tudod, melyik a legerősebb, akkor miért kérdezed? :D Amúgy igen, a juuken harcstílus, de ezen kívül nem nagyon használ mást. Csak taijutsut.
2015. ápr. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Gondoltam,hogy megfogod kérdezni.:D Épp akkor olvastam,hogy erősebb.Elég erős akkor Neji,nem hiába jounin.
2015. ápr. 15. 19:46
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen, de azért remélem, hogy arra is kitérnek majd. :D
2015. ápr. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Huu én is :D De szerintem a chuunin vizsgán lesz belőle jounin :D mert valami extrát fog csinálni,báris nekem ez a tippem. :P
2015. ápr. 15. 20:42
 7/13 anonim ***** válasza:
Talán leveri az egyik árulót, aki Gaara-t akarja, vagy valami... :D
2015. ápr. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Lehetséges :D. Bár eddig mindig elkerülte a harcot,de szerintem a végén nagyot fog zúzni :D.
2015. ápr. 16. 00:01
 9/13 anonim ***** válasza:
Majd ha Sasuke elhagyja a falut,na akkor lesz nagy arc.:D Nagyon durvan fog harcolni.
2015. ápr. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Itt most mire gondolsz? :D Mert ha a halálával akartál poénkodni akkor nem jött össze,tudok róla. :D
2015. ápr. 16. 22:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!