Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Family Guy és Agymenők időutaz...

Family Guy és Agymenők időutazással?

Figyelt kérdés

A family guy egyik részében stewie visszamegy az időben az időgépével,hogy briannek mindig visszavághasson.

Az agymenőkben pedig volt egy liftes rész,amikor leonard beköltözött és sheldonnal megegyeztek,hogy ha valamelyikőjük feltalálja az időutazást,az első úticéljuk 5 másodperc múlva legyen. Mivel ezután nem jött vissza senki az időből,rájöttek,h nem fogják feltalálni az időgépet.Tehát,ha a múltban valamit megváltoztatsz később,akkor az eleve úgy fog már megtörténni. A kérdésem az,ha tényleg így van,akkor a family guy epizódjában hogy lehetséges,hogy először nem úgy történt,csak miutá visszament az időben,akkor történt úgy? Akkor már nem úgy kellett volna történnie? Ezen így elgondolkoztam. :D Amúgy szeretem az időutazás témáját,csak bonyolult. És néha még a Vissza a jövőbe nézése közben is vannak ilyen kérdéseim.



2015. ápr. 16. 18:10
 1/5 A kérdező kommentje:
Hát,látszik,hogy rajtam kívül sok mindenki gondolkodott ezen... Kár,hogy Sheldon nem létezik. Vele elbeszélgethettem volna erről. :D
2015. ápr. 19. 16:21
 2/5 anonim ***** válasza:

nem, nem te vagy az egyetlen :)

időutazás még nincs, ergo csak elméletek vannak arra hogy milenne ha visszamennél az időben és ott valami csinálnál.


itt szépen leírják őket: [link]

2015. máj. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Harry Potter 3 van a te logikád szerint megírva. Én mindkettő felfogás mögött érzem a logikát. Hiszen ahhoz is meg kellett tapasztalni az eredeti idősíkot, hogy megváltoztasd.
2015. jún. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A vissza a jövőbéről csak azt mondhatom h ez így helytelen. Amior a 2015ös Biff visszaviszi az Almanacot az 1955ös Biffnek, akkor a dokiék nem építették volna meg az időgépet, ezért a 2015ös Biff nem tudta volna mivel visszavinni az Almanacot az 1955ös Biffnek, így az az idősík amiben Biff megkapta az Almanacot, az ugyanaz az idősík, amiben Biff nem kapta meg az Almacot, és ez miatt Biff sosem kapta meg az Almanacot.
2016. nov. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
utolsó, ezt az agymenőkben mondják, de attól még hogy biff gazdag lesz mért ne építhettek volna időgépet
2016. nov. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!