Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az enforcer predator milyen...

Az enforcer predator milyen Predator milyen fajta predator? Melyik klánba tartozik és mi a története?

Figyelt kérdés
Nem ismerem és szeretnék róla több információt tudni.

#sorozat #film #képregény #Yautja #enforcer predator
2015. ápr. 19. 20:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Erre gondolsz?:

[link]

[link]


A Predator: Bad Blood-ben szerepel. Egyszerű predator (nem super predator). Klánjelét még sehol máshol sem láttam... Képregényét meg sehol sem kaptam meg magyarul, s angolul meg nem nagyon értek,így sokat nem tudok róla mondani.

Annyit tudok még a képregénnyel kapcsolatban, hogy 1993 nyarán, New Jersey környékén egy pszihopata yautja (=predator) gyilkolászik. Az űrhajójával becsapódik a te yautjád, és próbálja megölni a bad blood-ot. A képregény végén úgy tűnik, hogy egy nő már ismerte a klánját.


Külön a yautjáról nem találtam semmit, de itt a képregény: [link]


S ha mondsz egy oldalt, ahová fel tudok rövid idő alatt tölteni egy 284 MB-os fájlt (data.hu-ra csak 100 MB-ot lehet), akkor elküldhetem az egész képregényt (angolul).

2017. jan. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!