Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » SOS! Középkori legenda amelyrő...

SOS! Középkori legenda amelyről filmet lehetne forgatni?

Figyelt kérdés

Valami leleményes, tartalmas,középkori legendát, (lehetőleg magyar eredetű) történetet,tudnátok mondani?Olyan kéne ami könnyen megfilmesíthető és valamilyen szinten viccesebb jeleneteket is beletudunk szúrni. Filmet kell forgatnunk,és nincs sok ötletünk.

Válaszokat előre is köszönjük.



2015. ápr. 20. 19:23
 1/4 belapus ***** válasza:
Esetleg ( Hunyadi ) Mátyás király ?
2015. ápr. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szent Lászlóról sokkal több legenda van, mint Mátyásról (műfaji értelemben Mátyásról egyáltalán nincs, mivel a legenda szentek életéről szól). Nézz egy kicsit utána!
2015. ápr. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat. Varok meg tobb otletet.

U. i. : Kedves masodik valaszolo! A kerdesemben megfogalmaztam, hogy legendat vagy tortenetet keresek tok mindegy, csak kozepkori legyen.

2015. ápr. 22. 20:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Második vagyok. A "Nézz egy kicsit utána!" nem arra vonatkozott, hogy a legenda műfajának nézz utána, hanem, hogy Szent Lászlóról milyen történetek vannak. Visszaolvasva félreérthető volt a hsz-om, és talán lekezelőnek tűnhetett, de nem volt ilyen szándékom. Továbbra is Lászlót javasolnám, hiszen ő klasszikus lovag király volt, és mint említettem, még több monda van róla, mint Mátyásról.
2015. ápr. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!