Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki elmagyarázná nekem,...

Kontros Ferenc kérdése:

Valaki elmagyarázná nekem, hogy miért szeretik fiuk anyira Az Én kicsi Pónimot?

Figyelt kérdés
Nem tudom megérteni, hogy nekem miért tetszik igazán az Én kicsi Pónim sorozat... Peig 14 éves fiu vagyok és mégis tetszik a sorozat. Anyira, hogy ujra gyereként éreztem magamat és olyan hatásal van rám mint a régi idők nagy Disney meséi... De a fö kérdésre rátérve miért szeretik anyira a fiúk?

2015. ápr. 21. 17:38
 1/5 anonim válasza:
100%

Én azért, mert a fő témája a szeretet és barátság, de mély filozófiai gondolatokat is belecsempésztek.

A színek és a rajzolás is szimbolikus.

2015. ápr. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Gyula1222 ***** válasza:
87%
Én azért mert vannak benne hülyeségek,barátság és azért látszik hogy egyáltalán nem annyira gyerekes mint ahogy tűnik a sorozat.De ez csak az én véleményem.
2015. ápr. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Azért, mert tök aranyos, barátságról szól, és jól megvan rajzolva, énis szeretem :)
2015. júl. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
Mondjuk jó ideje nem a barátságról szól, de parasztvakításnak megteszi. Valaki a zenéje miatt (azért itt nem a főcímre gondolok), valaki a történetei miatt kedveli, bár ezt a lehetőséget a 3. évad óta sok embertől elvették, még az 5. évadban talán most volt néhány értékelhető rész, amúgy felejtős. A karakterek között mindenki megtalálja a neki tetszőt, de herótom van attól, amikor valaki azt mondja, hogy "jaj, nekem Rénbó Des a kedvencem, mert oan menő", mikor önző, nagyszájú, karaktere kb. még mindig nulla, csak "menő vagyok, szeressetek" meg később behozták neki a könyves dolgot, mert a készítők is rájöttek, hogy tényleg semmi karaktere :D
2015. júl. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Akinek ez tetszik, az hatalmas kretén... ebből 10 rész előg volt; nem fogott meg; semmi olyat nem tud, amiért érdemes lenne nézni fiúként-felnőtt férfiként.


Agymosó hulladék; akinek ez bejön, annak komoly bajai vannak, de erősen...

2016. febr. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!