Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Dallasban miért isznak...

A Dallasban miért isznak folyton alkoholos italokat?

Figyelt kérdés
Ekkora divat ez "náluk"? Megfigyeltem, hogy szinte minden második jelenetben isznak valami alkoholt.
2010. febr. 21. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Stresszoldás képpen szerintem...
2010. febr. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mert alkoholisták..
2010. febr. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
És így is vezetnek...
2010. ápr. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert ezzel is a gazdagok életét akarják megmutatni, a whisky drága, náluk pedig a csapból is az folyik. Előkelő hatást kelt.
2011. febr. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az 1-essel egyetértek, szerintem olyan sok stressz közepette én is piához nyúlnék, persze nem lerészegülésig. Nem vol épp nyugodt életük a sorozatban.
2012. júl. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Filmákné Hajnalka válasza:
Szerintem jó dolgukba nem tudják hova költsék el azt a rengeteg pénzt. Hiszen ha megnézzük semmit nem csinálnak a nők csak piálnak meg vásárolgatnak. Egyébként az 1-es válaszban van az igazság.Főleg régebben Samantha csak ivott és nem dolgozott azóta persze változott a helyzet. És persze az alkoholista válasz is helyt álló.
2012. aug. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Valójában nem ittak alkoholt. Néhány évvel ezelőtt a Fábry Show-ban volt meghívott vendég Sharlin Tilton a Lucy Ewing-ot alakító színésznő és elmondta, hogy forgatás alatt soha nem ittak szeszes italt.


Egy kivétellel, ugyanis Larry Hagman azaz Jockey (J.R.) végig alkoholt ivott. Erről ő maga nyilatkozott.

2013. jún. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!