Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Két filmnek a címére lennék...

Két filmnek a címére lennék kíváncsi, esetleg látta valaki?

Figyelt kérdés
1. Egy toronyházban furcsa dolgok történnek (vérzik az ablaküveg, kísértetjárás stb. ) Kiderül, hogy egy fickót belöktek a friss betonba és ott halt meg. Annyit tudok, hogy a fickó neve Vendel, a gyilkos nőé pedig Caroline.2. Egy férfi, hogy fizetni tudja az életmentő műtétet (már nem emlékszem, hogy felesége vagy kislánya számára), aláír egy szerződést, hogy kap bizonyos összeget, majd 1 év múlva (? ) felhasználhatják a szerveit. Sajnos a családtagja meghal, viszont a szerződést nem lehet felbontani, és 1 év múlva vadásznak rá. Lehet, hogy nem pontosak a részletek, valami ilyesmire emlékszem.

#thriller #fimcím
2015. ápr. 23. 10:40
 1/2 HalkHogen ***** válasza:
2. Hajsza az idővel
2015. ápr. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, erre gondoltam! :))) Eddig hiába kerestem. Köszi szépen!


A másik már jóval régebbi, kb. a 90-es évek elején láthattam, de hátha valakinek beugrik...

2015. ápr. 24. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!