Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen sorrendben nézem meg...

Milyen sorrendben nézem meg ezeket a filmeket?

Figyelt kérdés
Hamarosan jön a Bosszúállók 2. Egy nagy marveles letudná írni nekem hogy az előző filmeket (Thor 1 2, Vasember 1 2 3,Amerika kapitány 1, 2 Bosszúállók 1 stb) milyen sorrendben kell megnézni hogy időbelieg sorrba legyenek a filmek?

2015. ápr. 23. 19:56
 1/4 Koaxk Ábel ***** válasza:

Bár nem láttam az összes felsorolt filmet.


Viszont amelyikeket láttam, azok nem kapcsolódtak szervesen egymáshoz.


Azaz a Thor, Vasember, Amerika Kapitány, Hulk mind-mind külön szálon mozog. Az első közös pont a Bosszúállók, ahol együtt szerepelnek a külön már bemutatott szuperhősök.


Maximum annyit érdemes betartani, hogy az egyes részek folytatásait sorrendbe nézd meg. Azaz pl: a Vasembert ne a harmadik résszel kezd.

2015. ápr. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia :) igazából teljesen mindegy milyen sorrendben nézed a filmeket, csupán egy dologra kell odafigyelni. Amiket a Bosszúállók előtt adtak ki (Vasember 1-2, Hihetetlen Hulk, Amerika kapitány: Az első bosszúálló, Thor) azt a Bosszúállók előtt nézd meg :) A többit (Vasember 3, Thor: Sötét világ, Amerika kapitány: A tél katonája) utána :)
2015. ápr. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én mindet láttam és azt javaslom, hogy a megjelenésük sorrendjében nézd meg, ez furcsán hangozhat, de azért mondom, mert az egyes filmekben olykor apró utalások vannak egymásra, de ahogy gondolod.


2003. július 3. Hulk*

2008. április 30. A Vasember

2008. június 12. A Hihetetlen Hulk

2010. április 29. Vasember 2

2011. április 28. Thor

2011. augusztus 4. Amerika Kapitány: Az első bosszúálló

2012. április 26. Bosszúállók

2013. április 25. Vasember 3.

2013. november 14. Thor: Sötét világ

2014. április 10. Amerika Kapitány - A tél katonája


*Úgy tűnhet indokolatlanul belevettem a Hulkot, de szerintem érthetőbbé tesz a Hihetetlen Hulk történéseit.

2015. ápr. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
2015. ápr. 24. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!