Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a film?

Melyik ez a film?

Figyelt kérdés
elég régen láttam már ezt a filmet, kb 3-4 éve, de azóta nem találom meg. Nagyon kevés dologra emlékszem belőle sajnos. Az biztos h egy terhes nőről szól, aki valamilyen házba kerül, ami régen gyerekkórház? vagy gyermekotthon? volt. Az még megmaradt h valaki egy folyóban, nem messze a háztól, kismacskákat folyt meg. Arra is emlékszem, hogy az épületben ahol van, van egy nagy zuhanyzó, és a tükör mögött gyerekek szellemét látja és hallja. Akiket, úgy rémlik, hogy ott öltek meg, mert már nem bírták eltartani őket?! Az is volt benne h a nő bolyong az épületben és elhagyatott helyeket talál, és a legalsó szinten ilyen betegágyak vannak, és ott a végén megindul a szülése, és belehal. amire pedig biztosan emlékszem, az az utolsó jelenet, egy ajtó kinyílik és egy napsütötte szoba van mögötte ahol ott a nő a gyerekével a kezében, lefelé néz rá, és körülötte a többi halott gyerek, és a legvégén felnéz és teljesen fehér a szeme, elég para, de nagyon tetszett a film, és nagyon szeretném végre megtalálni... a segítséget előre is köszönöm!!!

2015. ápr. 23. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy kevésre emlékszel belőle?Neeem,szinte egy egész forgatókönyvet írtál róla.Sajnos a címét nem tudom,de biztos lesz majd olyan aki ismeri a filmet. ;)
2015. ápr. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Ha nem írod, hogy meghal a nő, a cím kiderítése után megnéztem volna...
2015. ápr. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A történet egy része nagyon hasonlít az Árvaház című filmhez (a gyerekeket ott ölték meg, elhagyatott helyek, ágyak, még az utolsó jelenet is hasonló) de ott a nő nem volt terhes.
2015. ápr. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Itt van róla néhány kép:

[link]


(előző voltam)

2015. ápr. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ez tényleg nagyon hasonlít rá, szinte a vége is, a gyerekek meg minden, de mégsem ez az :( lehet hogy ez egy átdolgozott változata, de nagyon köszönöm!
2015. máj. 7. 13:39
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a Saint Ange lesz az:

[link]

2015. máj. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez az!!!!! Jesszus *.* annyira nagyon szépen köszönöm!!!! *.*
2015. máj. 12. 06:49
 8/8 anonim válasza:
100%
Én is ezer éve kerestem ezt a filmet.Végre megtaláltam, köszönöm!!!
2016. nov. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!