Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi volt az első film, amitől...

Mi volt az első film, amitől nagyon beparáztatok? Hány évesek voltatok akkor?

Figyelt kérdés
Rosszul aludtatok, féltetek a sötétben, stb...

2015. ápr. 24. 12:10
 1/10 anonim ***** válasza:

Heló!


talán a A texasi láncfűrészes (2003). Nem ajánlott gyümölcs volt, megnéztük testvérteimmel, hárman aludtunk együtt utána :D. 13 éves lehettem azt hiszem.

2015. ápr. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Az tényleg egy kemény film! :) Nekem még 19 évesen is durva volt! Bár félni már nem féltem tőle.

Nekem az első ilyen a Jurassic Park 1 volt 9 évesen! :D

2015. ápr. 24. 12:36
 3/10 anonim ***** válasza:
Penge,tudtam tőle aludni,de végignézni nem,mert féltem :))
2015. ápr. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Volt egy X-akták rész, amitől fostam. Lehet ez volt az első.
2015. ápr. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez most nevetséges lesz, de az egyik Született kémet vagy W.I.T.C.H. vagy valamilyen bugyuta sorozat rész. Nagyon kicsi voltam már csak kevés maradt meg bennem, de emlékszem, hogy valami olyasmiről szólt, hogy volt valami vidámpark, ahol titokzatosan eltünedeztek az emberek. Persze azóta láttam ezer horrort meg mindenfélét, de ez olyan rossz élményként maradt meg, hogy azóta emlékszem rá.
2015. ápr. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ovis koromban, kb. 5 évesen a

Stephen King: Macskaszem

2015. ápr. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsó: Az tényleg nem gyereknek való. Bár egy mai gyerek már megmosolyogná. :)
2015. ápr. 28. 12:37
 8/10 Unari ***** válasza:

6 évesen a Bolygó neve halál. VHS-en. Egyedül.


(nem aludtam vagy 3 éjszaka, féltem hogy az arcmászó rámmászik. Emlékszem hogy eldugott helyeken az udvaron, meg a házban Alien tojásokat kerestem. :-D )

2015. szept. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, olyan 5 éves lehettem, amikor először láttam A kört. Na az az eset után kb egy hétig anyáékkal aludtam XD
2015. szept. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én három éves korom óta kilógtam este bemásztam a szennyeskosárba és onnan néztem azokat a filmeket amiket a szüleim néztek és egyszer sem féltem. De(és most biztos nevetni fogtok)amikor három és fél évesen elösször láttam A szépség és a szörnyeteget attól én nagyon féltem. A másik film amitől félek az A kis Vuk de az más miatt.
2015. szept. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!