Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A violleta c. Műsornak mi...

A violleta c. Műsornak mi értelme?

Figyelt kérdés

Egy gyerek csatornán mért azt nézik a gyerekek hogy ez megcsalja ezt,ez kavar ezzel...

A gyerekeknek mért ezt kell néznie. Ilyen szerelmi szálas,nyálas művet.Azt még megértem hogy énekelnek benne és ez oké de a másik felét nem értem hogy kerül oda.



2015. ápr. 25. 08:55
 1/3 anonim ***** válasza:
A Disney nem kizárólag gyerekcsatorna, és a célközönségébe belefér az ilyen tartalom. Tele van tinisorozattal, és ez is egy a sok közül.
2015. ápr. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Wikipédia: "Célközönsége főként a 4-29 éves gyermekekre és családjaikra épül."


Nem feltétlen a kisgyerekeknek szól. Ha egy szülő nem akarja, hogy gyermeke ilyeneket nézzen, akkor nem engedi neki nézni. Ennyi. Nem csak a kisgyerekeknek szól a csatorna. Ott van akkor pedig Mickey egér, meg ezek... Nézzék azt. ;Đ

2015. ápr. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez most ilyan, mintha én itt megkérdezném,hogy: a Vámpírnaplóknak mi értelme? Vagy a Másnaposok c. Filmnek mi értelme van? Sorolhatnák estig olyan filmeket/sorozatokat amelyekben semmi tanulság nincs, mégis X millió rajongójuk van. Én például a Twilight c. sorozat/film (most nem is tudom,hogy mi az) értelmét nem értem, és szerintem jogosan,mert málna díjat kapott... Na mindegy térjünk vissza a Violettához. Egy sorozat, ami vicces,érdekes, leköt és még olyan musical féle is. Ennyi. Nem kell, hogy egy sorozatnak/filmnek tanulsága legyen. Eleve azért jöttek létre, hogy szórakoztassák/lekössék az embereket. És miért mit nézzenek az Éjjal nappal budapetet? Vagy az Éden hotelt, hm? Szerintem semmi olyan sincs benne, amit egy alsótagizatos gyereknek nem lenne szabad néznie.
2015. ápr. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!