Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki le írná röviden hogy...

Valaki le írná röviden hogy miről szól a fűrész?

Figyelt kérdés
Meg szeretném nézni! Nagyon durva? 14/L

2015. ápr. 25. 20:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Ne szerintem ne nézd meg ennyi idősen.

Én láttam mindet 7 része van.

Kínzások vannak benne, ami nem neked való


Leírás: Mit tennél meg azért, hogy mentsd az életed? Készülj egy idegborzoló utazásra a terror legsötétebb bugyraiba. A megháborodott szadista sorozatgyilkos áldozatait megszállottan az élet értékére akarja megtanítani úgy, hogy erkölcsileg szilárd embereket rabol el, és hátborzongató játékra kényszeríti őket, melynek tétje a saját életük. Az áldozatok mindegyikének képtelen döntési helyzetekkel szembesülve kell megküzdenie azért, hogy visszanyerje életét, vagy ellenkező esetben belehaljon a próbálkozásokba.

2015. ápr. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%
Nem olyan durva. Egy férfi áll az egész hátterében. Elrabolja a vétkező embereket, bezárja egy szociopata darabolós játékba, és ha kijutnak élhetnek tovább, ha nem, akkor meghalnak. Nem olyan durva, kb. annyi idős lehettem, mint Te, amikor feliratosan láttam.
2015. ápr. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Valójában közel sem olyan durva, mint amilyennek szertik egyesek beállítani. Egyébként röviden: egy gyilkos olyan embereket rabol el, akik szerinte rosszul élik azéletüket (pl. kábszeresek). Őket egy játékra kényszeríti, melyben vagy meghalnak, vagy kiszabadulnak. A szabadultak valóban elmehetnek, új esélyt kapnak az életre, és a gyilkos reméli, hogy meg is változtatják az addigi életvitelüket.
2015. ápr. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
20%
Egy beteges öregember kiéli gyomorforgató vágyait általa elrabolt embereken.
2015. ápr. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És milyen játékok vannak? Mert láttam az előzetest és volt benne egy nő aki elkezdte egy idő után szurkodni magát!
2015. ápr. 25. 20:43
 6/11 anonim ***** válasza:
98%

kb ilyenek


egy férfi be van zárva egy szobába és a szervezetében méreg van, az ellenszer egy széfben van, a kód pedig fel van írva a falra, de több száz számjegyből áll és mivel sötét van csak gyertyával lehet csak látni a számokat és a férfi teste be van kenve gyúlékony anyaggal


igazából nem a brutalitása miatt jó film, hanem mert minden rész végén van egy csavar, sajnos egyre erőltetettebbek, az első két rész vége tényleg megdöbbentő, utána laposodik

2015. ápr. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
csak óvatosan ennyi idősen! a sztori csavaros a sorozat elején. a vége felé meg csak brutálisabbak a csapdák. készítsd fel a gyomrod/idegzeted!
2015. ápr. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%
azért messze nem olyan durva mint pl a Saló, szerintem 14 évesen bőven mehet
2015. ápr. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
13%
nem durva, hanem egy gyomorforgató, undorító szar
2015. ápr. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, azóta láttad valamelyik Fűrész filmet? Ha igen, mennyire volt neked durva?
2020. szept. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!