Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik filmben játszódik ez a...

Omoc kérdése:

Melyik filmben játszódik ez a jelenet? Mi a film címe?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Évekkel ezelőtt láttam a tv-ben egy filmet, ami valamilyen bűnügyi jellegű krimi volt és azt hiszem Michael Douglas játszotta a főszerepet (ez nem biztos, mert végignéztem filmjeit és nem találtam meg ezt.)

A kulcsjelenet szerint a film végére a "főszereplő" férfi sikeresen meggyilkolja azt aki megzsarolta és már úgy tűnik, hogy mindent megúszik amikor jön a csavar a végén és kiderül, hogy a zsarolólevelet, amelyet az egyik asztalon hagyott véletlenül és amiben leleplezik minden gonoszságát, véletlenül a postára adta a felesége(vagy a szobalánya) a többi levelekkel együtt, a rendőrségre/ügyészsége. Melyik film lehet ez? Nem ugrik be valakinek?



#cím #krimi #csavar #Michael Douglas?
2015. ápr. 28. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Tökéletes gyilkosság
2015. ápr. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem. Én is azt hittem. Letöltöttem, megnéztem, de nem az a film. Ott a felesége öli meg M. Douglast a végén.
2015. ápr. 28. 21:37
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, igaz, aztán én is rájöttem hogy nem azt a filmet keresed. Keresgéljünk tovább :-)
2015. ápr. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%

Te amatőr, ha leírod egy film végét, tedd ki, hogy SPOILER!

Ennyire nem vagy képes?

A hozzászólásban leírt egy mondatról beszélek, nem a kérdés alatti magyarázatban leírtakról, gyengébbek kedvéért.

2015. ápr. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nahát még egy 1998-as filmet is SPOILER jelezni kell? :) nem gondoltam volna. Aki akarta már úgyis megnézte :)
2015. ápr. 29. 06:56
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Ez nem filmajánló, hanem a "gyakori kérdések". Miért kéne jelezni a spoilert?
2015. ápr. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mindketten hülyeséget beszéltek, teljesen irreleváns, hogy melyik weboldal és az is, hogy mikor készült a film.


"A spoiler irodalmi művekre, filmekre, videojátékokra stb. vonatkozó információ: leggyakrabban a végkifejlet elárulását jelenti, de kulcsfontosságú pontok (főleg hosszabb alkotások esetén) nem csak a mű végén találhatók.


Idő előtti közlése elronthatja, tönkreteheti a befogadás élményét, újabb kutatások szerint viszont akár élvezetesebb is lehet a művek olvasása, ha előre tudjuk a végüket."

2015. ápr. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

De érts meg, hogy ez nem egy filmajánló. Itt a kérdezőnek információra volt szüksége egy filmről, aminek még a címét sem tudja, csak néhány jelenetre emlékszik belőle, amiket leírt.

Igazad lenne, ha a port.hu filmes fórumán lennénk, de itt nem.

2015. ápr. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Végzetes vonzerő?
2015. ápr. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!