Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mondanátok olyan filmeket,...

Mondanátok olyan filmeket, amik északon havas vagy ködös környezetben játszódik? Ez a kettő érdekelne, és abból is az elgondolkodtatóbb (dráma) vagy misztikus filmek érdekelnének, tudtok ilyet?

Figyelt kérdés
Imádom északot, de valami komolyabb filmet keresek, kicsit lehangolót, vagy nagyon drámait. Engedj be nagyon jó, akár ahhoz hasonló is lehet, vagy ami Izlandon játszódik, az Éjsötét Játszma.

2015. ápr. 30. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Ördögsziget, A hó hatalma, Lavina
2015. ápr. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2015. máj. 1. 07:12
 3/5 KVAZAR ***** válasza:

Fehér pokol (2011) [The grey]

[ [link] ]

Rendkívül alulértékelt darab, messze nem csak a "korrekt" kategóriát erősíti, mint ahogy azt az IMDb pontszám sugallná.

2015. máj. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
KVAZAR, köszönöm, ezt már láttam. :)Élveztem a filmet, de nekem már sok az amerikai filmekből, így az előző kommentelő filmjeit preferálom, de köszönöm! :)
2015. máj. 1. 17:56
 5/5 anonim válasza:
Fehér pokol irtóra jó film nézd meg !!!! csak ajánlani tudom
2015. máj. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!