Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A SHIELD ügynökei 1. évadában...

A SHIELD ügynökei 1. évadában amikor Colson bemegy a T. H. A. I. nevű, , szobába''?

Figyelt kérdés

szóval ott mi is van konkrétan mert engem a The Watchmen ből a Doctor Manhattan re emlékeztet szóval ki az?

(s01ep14)



2015. máj. 2. 16:09
 1/5 A kérdező kommentje:
*T.A.H.I.T.I.
2015. máj. 2. 16:15
 2/5 A kérdező kommentje:
de ha jól tudom a the watchmen dc nem? akkor mit keres ott? :D
2015. máj. 2. 16:21
 3/5 Kelemen Ádám ***** válasza:

Ha "rajongó" vagy akkor remélem, hogy minden MARVEL-t láttál a MARVEL filmes univerzumból (ha nem itt van időrendben:

Vasember

Hihetetlen Hulk

vasember 2

Thor

Amerika Kapitány

Bosszúállók

Vasember 3

SHIELD ügynökei 1-7.rész

Thor 2: Sötét világ

SHIELD ügynökei 8-16.rész

Amerika Kapitány 2: a tél katonája

SHIELD ügynökei 17-22.rész

Galaxis Őrzői

SHIELD ügynökei 2.évad 1-10

Carter ügynök 1.évad 1-8

SHIELD ügynökei 2.évad 11-19

Bosszúállók 2: Ultron kora

SHIELD ügynökei 2.évad 20-22)

A másik:

A gyógyszert(GH 325)abból az űrlényből nyerték ki.

A második évadban megmagyarázzák az egészet. Vagy vársz egy kicsit és meglesz a Viasat3-on szinkronosan, vagy megnézed feliratosan.

És a Watchmen tényleg DC.

Remélem tudtam segíteni, és ne feledd a MARVEL univerzumban minden összefügg mindennel :)


Minden jót: egy MARVEL Fan

2015. máj. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod :D

akkor a 2.évadban megmagyarázzák? mivel a filmekből nem nagyon jöttem rá. Mondjuk a galaxis őrzőiben volt néhány lény ami hasonlított rá :D

2015. máj. 23. 20:04
 5/5 Kelemen Ádám ***** válasza:
Igen ők a Kree nevű lények, mint Ronan, Tanos, stb. (leginkább kék színűek). Az az űrlény is egy Kree. De minden szálat elvarrnak a második évadban.
2015. máj. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!