Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a velemenyzetek az Amaerika...

Seshoumaru kérdése:

Mi a velemenyzetek az Amaerikai Sniper -Chris Kyle eleterol is szolo filmrol?

Figyelt kérdés

Illetve a konyvrol is,mert ha joltudom sokat segitett Eastwood-nak a film elkesziteseben.

En igazabol nemtudom magamban hova tenni ezeket a dolgokat,hisz szerintem a haboru az szornyu dolog,mind2 fel szamara,ott nincs jo es rossz,szerintem,de lehet csak en godolom igy?



#amerikai-sniper
2015. máj. 4. 14:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Csak a filmről tudok nyilatkozni.

Abból az jött le, hogy a főszereplőnek kimondottan bejött, hogy odamegy a világ masik végébe és fontos lehet elismert lehet, izgalmas akcióhős lehet...és persze kiélheti a pszichopatizmusát is legálisan.


Aztán amikor elkezdtek hullani a barátai is, akkor hírtelen jaj elege lett.


Am-magyarként-nagyon hiányoltam a filmből a katonalét megélhetési részét.

Mert a filmben azt erőltették hogy ő hazafisagból megy lövöldözni, nem pedig izgalomból és nem pénzért.


Szóval jó film de nagyon elfogult.

Mert nem sejteti azt hogy ő mit lépne arra ha ő kerülne olyan helyzetbe hogy lelőhetik a gyerekét, vagy szétrakétázzák a gyereke oviját suliját.

De ilyen meg se fordult szerintem a fejében akkora pökkhendi karakter volt ez a pali.

2022. nov. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!