Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a film?

Melyik ez a film?

Figyelt kérdés

Valami börtönszerű létesíményben vannak nagyon sokan,azt hiszem nem átlag emberek hanem talán ilyen kiképzett gyilkosok,fejvadászok.(nem biztos) Nem igazán értik miért vannak összezárva majd egyszer csak megjelenik valami figura és felvázolja a helyzetet majd ezt követően közéjük borítanak pár tucat fegyvert és azok meg elkezdik darálni egymást.Azt hiszem ez ilyen mindenki mindenki ellen játék...Nem egy mai film már szerintem ilyen 2008 előtti.


Régen többször is láttam belőle rövid részleteket a tvben,mostanában pedig ezen kattogok és idegesít,hogy nem tudom melyik film ez,sok minden nem tudok belőle leírni és ezt a keveset se pontosan,de megköszönném annak aki ebből rájönne melyik ez a film... :)



2015. máj. 5. 14:30
 1/2 anonim ***** válasza:
talán ez [link]
2015. máj. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez nem az,de köszönöm a filmet elég jónak tűnik,megnézem :) Viszont még mindíg várom a helyes megfejtést :D
2015. máj. 6. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!