Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Észrevettétek, hogy Edward...

Észrevettétek, hogy Edward mellkasa a Twilightban csupasz, a New Moon-ban pedig szőrös?

Figyelt kérdés
2010. febr. 23. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem néztem (igen nem vagyok rajongó), de egyszerű baki az egész, vagy...így akarják szimbolizálni,hogy felnőtt:D, de nem? Úgy gondolom(wikis tartalmakat olvastam),hogy a New Moonban kicsit érettebb már, nem?
2010. febr. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát... nem tom... én rajongó vagyok, de ebből a szemszögből, még télleg nem néztem... a twilight- ban arra gondolsz nem, hogy mikor mutatja Bellának, h ragyog a bőre és leveszi (szétnyitja) az ingjét? mert sztem ott azért nem látszik szőrösnek, mert a rendezők vagy a számítógépes guruk akik megvágták, meg átdolgozták a filmet (mint ahogy a csillogást is betették, esetleg smink volt) és gondolom ezért... merthogy a ragyogás eltakarja, ha belegondolsz 1-2 év nem olyan nagyon sok idő... nem? meg amúgy is... hát már azéért nem 15-6 éves :D
2010. febr. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem lehet "felnőttebb", mert a vámpírok nem változnak, tehát a szőrük sem nő ki, ha eddig nem volt. Amúgy nekem is csak véletlenül tűnt fel.

Biztos csak baki, de akkor is vicces egy kicsit:)

Direkt megnéztem jól, amikor ott csillog, hogy csak a csillogástól nem látni, vagy tényleg nincs ott, de én nagyon nem láttam.

Mondjuk annyira nem is lényeges a történet szempontjából, csak kíváncsi voltam, hogy más észrevette-e.

2010. febr. 23. 16:51
 4/7 anonim ***** válasza:
:S Én így emlékszem, hogy van, csak a csillogás miatt, tök halvány.. Úgy értem mintha szőke lenne.. :)
2010. febr. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
nekem ez a különbség nem tűnt fel de érdekes
2010. febr. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
:))
2010. febr. 26. 18:05
 7/7 anonim ***** válasza:

én is fan vagyok. és nekem se tűnt úgy fel..

de az 1.részben is szőrös amikor kiáll a napra és olyan neki mint az arany.. lehet h igazad van:D majd megnézem megint.és igen nem lehet öregedés mert 1918óta 17 éves szal nem fog változni..

2010. aug. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!