Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek az utóbbi...

Mi a véleményetek az utóbbi pár évadnyi South Parkról? ( (14) -15-16-17-18. évad)

Figyelt kérdés

Szerintem legkésőbb a 14. évad után (tehát kb. 5 éve) kényszerpihenőre kellett volna menniük, mert ami most megy, az csak árnyéka önmagának.


Mi a véleményetek? Hallottam már "kezdőtől", hogy neki nagyon bejön, "őstagtól" azt hogy tényleg gány, de azért nem látom sehol, hogy kezdene megtörni a sikere (pedig bőven kiérdemelték szvsz).



2015. máj. 7. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Személyem az "őstagok" körét bővíti, szerintem is mélyrepülésben vannak. Nem szeretném, hogy abbahagyják, mert nagyon megszerettem a srácokat, és tudom, hogy jobb már nem lesz, mégis naivan kapaszkodok a reménybe, hátha mégis...

S ha például összehasonlítjuk az 1.évadot a 18.-kal, mintha nem is ugyan az a sorozat lenne.

2015. máj. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
szerintem jók,a 18.-évad pedig a mostani generációra "épül".Nem nagyon szeretném hogy befejeződjön.Igaz a régebbi részek teljesen mások,de a 16-17-18.-évad a 2013-14-15 évére épeül ami ahogy látszik a sorozatban,a telefon és a sztárok körül forog,a 18.-évad pont ezeket akarta követni,hogy a mostani "generáció" is jól szórakozzon(kisebb-nagyobb sikerek árán)De szerintem Nagyon jók és remélem nem fogják abbahagyni :)
2015. máj. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért nézzétek meg, honno, amikor kezdődött, teljesen más volt a légkör mint ma. a teknika se tartott ott mint manapság...
2015. szept. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!