Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek milyen lett a...

Szerintetek milyen lett a Bosszúállók - Ultron kora film?

Figyelt kérdés
SPOILER VESZÉLY! (aki még nem látta, az ezt a témát ne olvassa!) Szerintem olyan közepes film lett, de nem volt rossz, mondjuk nekem az első része jobban tetszik, de a Galaxis Őrzői-nél biztos jobb, mondjuk azt sajnáltam, hogy pont Higanyszálnak kellett meghalnia,pedig ő még egész új volt, én a film megnézése előtt arra számítottam, hogy Sólyomszem fog meghalni, mert mondták, hogy az egyik Bosszúálló meg fog halni, mondjuk az sem tetszett, hogy a film végére Skarlát Boszorkány vörösre festette a haját, szerintem jobban állt neki a fekete, de az új Bosszúálló tagoknak: Hadigépnek, Sólyomnak, Skarlát Boszorkánynak és Víziónak nagyon örültem, remélem szerepelni fognak a legközelebbi Bosszúállók filmben, a stáblista utáni jelenetnek szintén örültem, ahogy Thanos megjelenik és magához veszi a Végtelen Kesztyűt, de ezek szerint akkor később összehozák a Bosszúállókat a Galaxis Őrzőivel? Mert abban is szerepelt Thanos.

2015. máj. 9. 09:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fantasztikus film lett :) Nekem ott van a legnagyobb kedvenceim között ^^ Nagyon tetszett, hogy megismerhettük Sólyomszem családját, és Fekete Özvegy múltját. Az ilyen történetszálakat hiányoltam az első részből. Higanyszál és Skarlát Boszorkány is abszolút meggyőztek, mindketten fantasztikus karakterek. Sajnálom, hogy Pietro ilyen hamar távozott, szívesen láttam volna még az elkövetkezendő filmekben. Mondjuk sokan visszatértek már a halálból, szóval k tudja... Lehet nem most láttuk utoljára :D Vízió is nagyon szimpatikus szereplő, ahogy a többiek is :D Szerintem össze fogják őket hozni, aztán majd együtt elintézik a gonosz Thanost :D
2015. máj. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Pénzügyileg sikeres.
2015. máj. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Rohadt jó lett . Annyi akció volt benne hogy szinte észre se veszed hogy 135 perce nézed . Izgalmas pőrgős kegyetlen jó . Bár pietro halála kicsit gázos de a film maga jó .
2015. máj. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első rész jobban tetszett, de ez se volt rossz. Nekem csak a magyar fordításokkal vannak a bajaim,azokból is inkább a nevekkel. Mármint szerintem a quicksilver sokkal jobban hangzik mint a higanyszál. De ez részletkérdés. Szerintem össze fogják "hozni" a két filmet és a többiek pedig beállnak bosszúállónak.
2015. máj. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én - fogalmam sincs miért - konkrétan röhögőgörcsöt kaptam Higanyszál halálánál. Az a póz és fej! Égett a pofám, de ez van.

Vízió fantasztikus, imádom. Ultron nagyon emberi lett, a poénok nagyon ott vannak. Jó film lett, de nekem pár napig rettentő hiányérzetem volt. A vége... hú, hát nem tudom.

2015. máj. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Első megnézésre az első rész jobban tetszett. Aztán mikor már láttam újra és újra és újra, nagyon jó filmnek tartom.

Emlékszem amikor szólyomszem mondott valamit Wandának h ha kimegy az ajtón bosszúálló lesz, akkor ott ugráltam h nee már, nekünk nem kell több ember!!!

Aztán fanfact h most ő az egyik kedvenc karakterem és bánom az elején nem hittem benne.

Szerintem nagyon nagyon jó film.

2021. febr. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!