Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Honnan tudjatok ha egy film...

Honnan tudjatok ha egy film rossz? Milyen jelekre dontotok ugy hogy egy sorozatot nem folytattok tovabb?

Figyelt kérdés

Leirnam az en eszreveteleim, de ti is irjatok, hogy minel tobb legyen, amivel kiszurhetjuk a rossz filmeket, amik csak az idonket raboljak:


1. ha csokolozos vagy szexjelenettel kezdodik (vagy az van a trailerben)

Magyarazat: szexxel probalnak eladni egy filmet, ami mindent elarul a film minosegerol.


2. ha sok visszaemlekezesek vannak benne, tehat amikor a foszereplo a multjara emlekezik vissza es ujra megmutatjak ami mar egyszer megtortent

Magyarazat: ez zavaros forgatokonyvre utal illetve lehet hogy csak tolteleknek tettek bele, mert mar nem tudtak mit csinaljanak. utalhat arra hogy a film/sorozat vesziteni fog a szinvonalabol


3. tul sok idoben ugraslasok vannak benne (pl. 14 nappal korabban, 5 nappal kesobb, stb.)

Magyarazat: szinten zavaros forgatokonyv


4. Ird meg te :)


2015. máj. 9. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs igazad,egy film nem attól lesz jó,ha nem zavaros,vagy ha nem szexszel kezdődik.Csak akkor tudod eldönteni,hogy jó-e egy film vagy sem,ha végignézed.

Az első 15 percből nem lehet eldönteni,van amelyiknél igen,de ezt kár is vitatni.


Szerintem :D

2015. máj. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem ertettel, de gondolom te sohasem hagytal meg felbe egy sorozatot az evad kellos kozepen, mert ugyerezted hogy az eleje jo volt, de innentol mar csak szenvedes :P
2015. máj. 9. 15:49
 3/5 A kérdező kommentje:
Szoval nem azt irtam le hogy mikor rossz egy film, a kerdes az volt hogy ti mikor hagytok felbe egy filmet vagy sorozatot. Es irtam ra peldakat, hogy jobban ertsetek a kerdesemet. 1-nek ez nem sikerult de nem baj :)
2015. máj. 9. 15:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyetlen dolog van, ami miatt abba szoktam hagyni egy film/sorozat nézését: a karakterfejlődés hiánya.
2015. máj. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én mondjuk a 3. indokoddal értek egyet de én ,ár hagytam abba ugy filmet hogy félbe hagytam mert ár olyan unalmas volt hogy nem birtam már végig nézni.
2015. máj. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!