Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek melyik univerzum...

Szerintetek melyik univerzum a legerősebb Star Wars (Jedik, Sithek, stb), Harry Potter (Mágusok), Gyűrűk ura (mindenféle lény)?

Figyelt kérdés
Szerintetek Jedik és Sithek vs Harry Potter összes mágusa és gyűrűk ura összes harcosa közül ki nyerne?

2015. máj. 11. 17:15
1 2 3
 1/23 Rubber ***** válasza:
48%
Szerintem a Star Wars univerzum a legerősebb mind közül.Hiszen azzal a fejlettséggel az összes mágus meg mindenféle lény elbújhat...Pl ha a Halálcsillaggal oaállít Vader nagyúr Harry meg Frodó cseszheti :D
2015. máj. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Rubber ***** válasza:
18%
A Sithek és Jedik egyértelműen
2015. máj. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Én technika nélkül gondoltam úgy hogy az összes sith és jedi vs összes mágus és gyűrűk ura szereplője!
2015. máj. 11. 18:30
 4/23 anonim ***** válasza:
78%
Attól függ technika nélkül= nincs fénykard vagy technika nélkül=csak fénykard van minden más pl csillagrombolók nincs. Bár így is úgy is a Jedik és a Sithek nyernének.
2015. máj. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
74%
Egy Jedinek elég csettintenie egyet, és a mágus varázspálcája már el is tört :D
2015. máj. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Voldemort, Dumbledore tud pálca nélkül is varázsolni.
2015. máj. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
80%
Egyértelműen a MÁGUSOK. Elég egy pálca, és nyerő vagy. Nem kell újratölteni a lövedéket, olcsóbb, mint egy űrhajó...
2015. máj. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
84%

Egyértelműen a Gyűrűk Ura világa, ha így akarsz fogalmazni. A Valák segítségével pláne. Nem tudom, hogy a másik oldlat

( sötét nagyúr, Dart Weder, Morgoth ) is beleszámítod e, de így is a LotR a nyerő.

(Főleg még ha Ivultár is beszáll.)


Második a Harry Potter, mert a szülei szeretéből fakadó erő aszt hiszem világokat döntene romba.


A Jedik vesztettek, mert kevés a mágia, csak fegyverek vannak és azokat a termszet feletti erők lekörözik, hiába szálldosnak a hajókkal bolygóról bolygóra.


Én így vezetném le a háborút. A köztársaság elbukik, Harry -ék végül veszteséggel megmenekülnek és Valinor pedig újra dicsőséges győzelmet arat. ( mint mindig xoxo )

2015. máj. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Beszéltek itt össze vissza. Eltörik e pálcájuk vagy nem. 1. - nek: Bocs, de egy universumi háborúba nem egy hobbitot állítanék , ha velük lennék. Elől menne az összes valinori sereg és kerülőn titokban újra " a hobbitok döntenek a mindenség sorsáról ".
2015. máj. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Mondjuk ez a vita attól is függ, hogy ki mit szeret, mert annak a pártját fogja.
2015. máj. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!